Кошик
162 відгуків
Магазин музичних дисків «Аудіо Філл»
+380673771377

Назва "Ambrosia" досить добре описує стиль цієї групи, що виконувала поп-симфо-арт-рок з великою кількістю клавішних, оркестровок та вокальних гармоній. На становлення смаків колективу вплинули такі виконавці як Beach Boys, Beatles, King Crimson, Allman Brothers Band, Yes, Pink Floyd і деякі інші. Проект утворився в південній Каліфорнії на початку 70-х років. В оригінальний склад "Амброзії" увійшли Девід Век (гітара, вокал), Джо Пуерта (бас, вокал), Берлей Драммонд (перкусія, вокал) і Крістофер Нортс (клавішні, вокал). У 1971 році групу відкрив диригент лос-анджелеської філармонії Зубін Мехта. Він запропонував музикантам взяти участь в організованому їм заході "All-American Dream Concert", однак минуло ще кілька років, перед тим як колектив уклав свій перший контракт з "20th Century Fox".

CD диски Ambrosia

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

У 1975 році вийшов перший лонгплей "Ambrosia", записаний з продюсером Фредді Піро. Дебют виявився вдалим: композиція "Holdin' on to Yesterday" зайняла гарне місце в чартах, а пісня "Nice, Nice, Very Nice" отримала тривалу прописку в ефірі FM-станцій.

У 1980 році "Ambrosia" зробили різкий розворот в мейнстрім, випустивши альбом "Eighty One". Платівку супроводжували два великих хіта ("You're the Woman Only" і "Biggest Part of Me") і три номінації на "Греммі" (у тому числі в категорії "Best Pop Vocal Group"). Як би те ні було, але групі залишалося недовго купатися в променях слави. У 1982-му музиканти спробували спорудити концептуальний альбом, однак затія не вдалася, і критики зустріли "Island Road" недружелюбно. Слухачі також поставилися до роботи з прохолодою, а збентежена команда незабаром згорнула свою діяльність. Лише на початку 90-х оригінальний склад "Ambrosia" возз'єднався і відновив виступи.