Кошик
162 відгуків
Магазин музичних дисків «Аудіо Філл»
+380673771377
Картинки по запиту NAZARETH band

CD диски Nazareth

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

На початку 1960-х безліч шотландських груп намагалися створити своє власне унікальне звучання. Головним стримуючим фактором була їхня віддаленість від центру британського музичного бізнесу. Треба було перебувати в Лондоні, бо там нікого не цікавило, що відбувається на північ Уотфорда (передмістя Лондона, типу Митино в Москві), а вже тим більше в Шотландії. Більш того, всі шотландські музичні імпресаріо і менеджери танцклубів вимагали від місцевих груп обов'язкове виконання на вечорах хітів верхівки англійського хіт-параду. І хард-рокерів типу Nazareth доводилося виконувати всяку попсову байду, типу 'Simple Simon Says' (в дусі дитячих пісеньок стилю бабл-гам), інакше концерт їм ніхто не сплатив би.

Група сформувалася в грудні 1968 року у місті Данфермлайн (Шотландія) із залишків напівпрофесійної команди The Shadettes (грала аж з 1961 року!). Це були вокаліст Ден Маккаферті, басист Піт Эгню, барабанщик Даррел Світ і гітарист Менні Чарлтон, який грав раніше в групі Mark Five. Ці хлопці сильно відрізнялися від багатьох, що починали в ті роки, навіть шотландських груп. По-перше, вони були вже не хлопчики, а мужі - то є одружені і цілком упорядковані хлопці, коли прийняли серйозне рішення - покинути насиджені місця, хорошу денну роботу і переїхати в потворну лондонську комунальну квартиру. По-друге, вони виросли не в суєтному і модному шотландському мегаполісі Глазго, а в маленькому провінційному містечку, у яких життя сприймається крізь консервативні окуляри, і творчої богеми немає як такої. По-третє, ні в одній шотландської команди не було такої солідної фінансової підтримки, як у них в особі ігрового мільйонера Білла Фехилли.
Коли хлопці здобули успіх у столиці, повертаючись у своє містечко Данфермлайн, їм доводилося знімати черевики на платформі і штани з широким кльошем - місцеві їх не зрозуміли б. Правда, ніяк не приховаєш довгі звивисті волосся. Ден Маккаферті розповідав, як одного разу повернувшись з чергового виснажливого турне, він вирішив, як турботливий чоловік дружині скласти компанію за покупками в супермаркет, але вона скрикнула: "ні, ні, тільки не в цьому одязі!"
Дрескод в той час був таким же суворим і на сценах танцмайданчиків. Сьогодні ніхто і уявити не зможе, щоб Піта Эгню не випустили на сцену, тому що менеджеру клубу не сподобалася одягнена на ньому замшева куртка, але в ті часи все було саме так.
Як не дивно, але можливо саме вимушене виконання чужих пісень розвинуло в майбутніх Nazareth їх індивідуальність. Уявіть собі, щотижня їм доводилося розучувати за три нових хіта з британської гарячої десятки, і нікуди від цього не дітися. Кожне неділю вдень вони розучували ці пісні, а ввечері вже виконували на танцях. Не так вже багато напівпрофесійних груп можуть похвалитися такою здатністю поповнювати свій репертуар за пару-трійку годин, і так тиждень за тижнем.