Кошик
162 відгуків
Магазин музичних дисків «Аудіо Філл»
+380673771377

 

CD диски Iron Maiden

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Iron Maiden (рос. «Залізна діва») — британська рок-група, яка на початку 1980-х рр. була одним з найвідоміших представників Нової хвилі британського хеві-метала (NWOBHM), а пізніше зробила значний вплив на розвиток металу в цілому.

Основателем группы, автором большинства песен (как музыки, так и текстов) и бессменным лидером коллектива является бас-гитарист Стив Харрис. Под его руководством группа, претерпев значительные изменения в составе, прошла путь от выступлений в лондонских пабах до интерконтинентальных турне. Немаловажную роль в успехе группы также сыграл менеджер Iron Maiden Род Смоллвуд, который присоединился к группе с момента её основания и остается в ней по сей день.

Iron Maiden продали понад 100 мільйонів копій альбомів по всьому світу[1] (чотири альбоми досягли першого місця по продажах і п'ятнадцять з них потрапили в топ 10 хіт-парадів однієї лише Британії). За міжнародні досягнення колектив у 2002 році був нагороджений премією Ivor Novello Awards, а в 2005 році музиканти були запрошені залишити відбитки долонь в цементі на Hollywood RockWalk (Бульвар Сансет, Лос-Анджелес).